Otwarcie 2 września
Piękne, luksusowe, ręcznie wykonane produkty marki Pandora dostępne już od 2 września w Millenium Hall na poziomie 0 obok salonu Zara.
Piękne, luksusowe, ręcznie wykonane produkty marki Pandora dostępne już od 2 września w Millenium Hall na poziomie 0 obok salonu Zara.
Kolejne marki Premium takie jak: G. Sel, Sportalm, Rinascimento, Karl Lagerfeld, Moon Boot, Colmar dostępne w nowym salonie Luxury Fashion, na poziomie 1.
Kiermasz zajęć pozalekcyjnych, Narodowe Czytanie Quo Vadis, atrakcje dla najmłodszych i duże rabaty – tak w wielkim skrócie wyglądać będzie weekend 3 - 4 września w Millenium Hall. A wszystko to w ramach nowej edycji akcji Back to School!
Ekskluzywny butik odzieżowy z kreacjami czołowych polskich i zagranicznych projektantów mody wkrótce w Millenium Hall.
Polski producent obuwia ze skór naturalnych w Millenium Hall! Otwarcie już 28 sierpnia.
Bezpłane badania grupy krwi, glukozy, cholesterolu, pomiar ciśnienia, samobadanie piersi, pokazy pierwszej pomocy oraz promocyjne badania znamion skórnych nowoczesnym wideodermatoskopem w Lux Med podczas zbiórki krwi w Millenium Hall 12 sierpnia