Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Sephora zaprasza na premierę sezonu! Fenty Beauty by Rihanna!

Sephora ma przyjemność zaprosić na najgorętszą premierę sezonu:
Fenty Beauty by Rihanna
 
Fenty Beauty, wykreowana przez Rihannę marka, która redefiniuje zasady piękna - nareszcie jest dostępna także w Polsce, we wszystkich perfumeriach Sephora w Polsce!
 
Zanim stała się BadGalRiRi - ikoną muzyki, mody i urody - Robyn Rihanna Fenty była małą dziewczynką z Barbadosu, zafascynowaną pomadką swojej mamy. Kiedy sama odkryła makijaż, stał się on narzędziem jej autoekspresji – sposobem odzwierciedlania jej nieustannie zmieniającego się nastroju i motorem odważnego podejścia do urody, które pomogło Rihannie stać się przełamującą wszelkie zasady ikoną, którą jest dzisiaj!
 
Rihanna kreuje makijaż aby inspirować. „Makijaż jest po to, żebyś się nim bawiła” – mówi. „Nigdy nie powinien stanowić przymusu ani kojarzyć się z uniformem. Podejmuj szanse i ryzyko, odważ się na coś nowego lub innego”.
 
Stworzone dla uczucia lekkości, przy jednocześnie łatwej, warstwowej aplikacji i efektu “skóry wyglądającej jak skóra” produkty o lekkich jak powietrze formułach, dostępne są w uniwersalnej gamie odcieni dzięki czemu są odpowiednie dla wszystkich kobiet na całym świecie, a ponadto są w 100% wolne od okrucieństwa!
 
Odwiedź swoją ulubioną perfumerię Sephora w Millenium Hall i jako pierwsza przetestuj niezwykłe produkty Fenty Beauty na własnej skórze!
 
 

MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT