Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Historia sukcesu pisanego szminką... SEPHORA

Teraz, w wybranych perfumeriach Sephora znajdziesz szminkę „A Little Magic” nr 22 z kolekcji Lipstories marki Sephora Collection w specjalnej, limitowanej edycji stworzonej we współpracy z Fundacją Sukces Pisany Szminką,.
Cały dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie działań Fundacji, a także największego w Polsce programu aktywizacji zawodowej Polek - Sukces TO JA, a konkretnie rozwój przedsiębiorczości kobiet oraz polskich startupów!
 
„Kiedy w grudniu spotkałam się z Sephora, która przyszła do nas z pomysłem wspólnej akcji, miałam poczucie, że zjawił się św. Mikołaj i dał mi wspaniały prezent na długo przed świętami” – mówi Olga Kozierowska, założycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką. – „Pamiętam ten czas, gdy biuro Sukcesu Pisanego Szminką mieściło się jeszcze w salonie, w moim domu, a ja marzyłam wówczas nieśmiało, że ktoś, kiedyś stworzy szminkę specjalnie dla nas. I teraz to marzenie się spełniło. Dzięki tej szmince będziemy mogły wesprzeć jeszcze więcej kobiet, co jest i moją życiową misją, i misją naszej Fundacji. Jestem ogromnie szczęśliwa i wzruszona. Bardzo dziękuję Sephora za zaufanie i docenienie naszych działań.”
 
Matowa intensywna czerwień, kremowa w aplikacji formuła, bogate doznania oraz wsparcie wyjątkowego celu - to wszystko sprawi, że ta szminka to idealny wybór!

Więcej o akcji tutaj i tutaj
 
 
 

MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT