Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Kolekcja VISSAVI Jesień/Zima '17

Kolekcja VISSAVI Jesień/Zima '17
to połączenie ultra kobiecości z intensywną naturą oraz nutą tajemnicy. Występują w niej przede wszystkim intensywne ale bardzo klasyczne kolory. Głębokie czernie przeplatają się z wyrazistymi czerwieniami, brudnymi fioletami, bielą, odcieniami zieleni i zimnymi pudrami. Detal został dopracowany perfekcyjnie. Na wielu modelach pojawiają się roślinne hafty, które w imponujący sposób charakteryzują całą kolekcję. Proste sukienki wykończone są multikolorowymi i bardzo dziewczęcymi kwiatami. Oprócz klasycznych tkanin pojawiają się także grubsze, wytłaczane aksamity, z których powstały lekkie formy w stylu princess. Eleganckie, grube żakardy oraz transparentne koronki zobaczymy na bufiastych rękawach lub na linii dekoltu.
Stworzyliśmy dla Was pełną kolekcję wyjątkowych sukienek, które staną się nieodłącznym elementem Waszej garderoby w nadchodzącym sezonie.

galeria
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT