Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Pierwszy Dzień Wiosny w Millenium Hall
Pierwszy Dzień Wiosny w Millenium Hall
Podczas Pierwszego Dnia Wiosny w Millenium Hall nastąpiło wielkie topienie marzanny w fontannie na placu eventowym. Tym wydarzeniem pożegnaliśmy zimę i powitaliśmy wiosnę.
Rozliczymy Twój PIT bezpłatnie!
Rozliczymy Twój PIT bezpłatnie!
W Punkcie Informacyjnym Millenium Hall pracownicy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie pomagali prawidłowo wypełnić i wysłać elektroniczny formularz. Ich pomoc była bezpłatna, a zaoszczędzony czas nieoceniony.
Otwarcie Sport's Bar-B-Q
Sport’s Bar-B-Q to nowe miejsce na mapie kulinarnej Rzeszowa . Znaki charakterystyczne tego miejsca to sportowe insygnia zwycięstw. Na dużym telebimie oraz 6 telewizorach można na bieżąco śledzić najważniejsze rozgrywki sportowe. Kuchnia Sport’s Bar-B-Q to przede wszystkim zdrowa i ekologiczna kuchnia oparta na najlepszych wzorcach. Wszystkie potrawy przygotowywane są bezpośrednio na zamówienie klienta z najwyżej jakości składników skomponowanych pod czujnym okiem szefa kuchni Mariusza Nazimka. Wśród gwiazd Sport’s Bar-B-Q są m.in.: przepyszne burgery, steki, żeberka bbq, zupy, frytki oraz sałatki.
Galaktyka Kobiet - Labirynt Atrakcji
Galaktyka Kobiet - Labirynt Atrakcji
W dniu 8 marca w Millenium Hall na Panie czekała zabawa w Labirynt Atrakcji.
Za zebrane na stoiskach i sklepach pieczątki nagrodami były: totalne metamorfozy włosów, zestawy kosmentyków, zaproszenia na układanie włosów, do Multikina, do Love Bar, Cafe Ptyś, Sport's Bar-B-Q, Green House Coffee, do Studio Tańca Iskra, do Pure Jatomi Fitness.
Wernisaż Bliźniemu Swemu
Wernisaż Bliźniemu Swemu
Na wystawy pt: „Bliźniemu swemu....” kontynuowane od ponad 24 lat udaje się zgromadzić dzieła najwybitniejszych polskich artystów, którzy  -  dzieląc się swoim sercem i talentem  - dają najuboższym rzecz najcenniejszą:  chleb i wiarę w drugiego człowieka, nadzieję i siłę do podjęcia kolejnej próby walki o swoje życie.
Wręczenie nagród zwycięzcom konkursu
Wręczenie nagród zwycięzcom konkursu "Wczasy marzeń"
1 miejsce i wycieczkę do Egiptu wygrali Magda i Mateusz, zdobywając 1735 głosów. 2 miejsce i romantyczny weekend w Hotelu Hilton Garden Inn zdobyli Sylwia i Kamil, uzyskując 1609 głosów, natomiast miejsce 3 i kosz prezentowy Piotr i Paweł przypadło w udziale Martynie i Dawidowi, z wynikiem 968 głosów. Serdecznie gratulujemy i życzymy udanej wycieczki oraz jak najprzyjemniejszego wykorzystania wszystkich nagród!
Konkursowe zdjęcia walentynkowej akcji
Konkursowe zdjęcia walentynkowej akcji "Wczasy marzeń"
Walentynkowe fotografie, które wzięły udział w konkursie "Wczasy marzeń". Nagrodą główną w konkursie jest wycieczka all inclusive dla dwóch osób do Egiptu, II nagrodą romantyczny weekend dla dwojga w hotelu Hilton Garden Inn, a III kosz prezentowy Piotr i Paweł. Zagłosować możecie w aplikacji konkursowej na Facebooku, klikając tutaj  Zapraszamy także do konkursowej galerii zdjęć na Facebooku, klikając tutaj
Podkarpacka Gala Szlachetnej Paczki
Podkarpacka Gala Szlachetnej Paczki
Podkarpacka Gala SZLACHETNEJ PACZKI to wydarzenie mające na celu podsumowanie edycji 2013 w regionie oraz stworzenia okazji, dzięki której wszyscy włączający się w przedsięwzięcie mieli szansę do wymiany własnych doświadczeń. Dodatkowo organizatorzy mogli w szczególny sposób wyrazić swój podziw w zaangażowanie zaproszonych gości oraz złożyć oficjalne podziękowania.
Pokonkursowa wystawa szopek Bożonarodzeniowych
Pokonkursowa wystawa szopek Bożonarodzeniowych
14 stycznia w Europejskiej Galerii Sztuki rozpoczęła się pokonkursowa wystawa w ramach 21. Wojewódzkiego Przeglądu Szopek Bożonarodzeniowych. Uroczyste otwarcie wystawy uświetnił spektakl w wykonaniu uczestników koła teatralnego w Gimnazjum nr 8 pod tytułem „Smutne święta”.
10
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT