Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Dzień Dziecka w Millenium Hall
Dzień Dziecka w Millenium Hall
1 czerwca na dzieciaki czekało w Millenium Hall mnóstwo atrakcji! Warsztaty plastyczne, gry, zabawy, dmuchany plac zabaw oraz popcorn i wata cukrowa dla każdego dziecka! Na scenie odbył się pokaz mody dziecięcej oraz występy muzyczne i pokaz capoeiry. W konkursie Dekoral 10 szczęśliwców wygrało analizę kolorystyczną oraz farby do wymarzonego pokoju.
Koncert Dawida Kwiatkowskiego
Koncert Dawida Kwiatkowskiego
31 maja w Millenium Hall odbył się koncert Dawida Kwiatkowskiego. Dodatkową atakcją była nastoteka z prezenterem radia Eska - Jankesem. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem młodzieży.
Prezentacja drużyny żużlowej
Spotkanie z zawodnikami PGE Marmy Rzeszów, połączone z prezentacją drużyn odbyło się w Sport’s Bar-B-Q, na 1 piętrze Millenium Hall. Zawodnicy przybyli prosto ze sparingu z Tarnowa. Odpowiedzieli na wszystkie pytania kibiców, podzielili się wrażeniami ze sparingu, nie zabrakło także czasu na autografy i fotografie.
Pierwszy Dzień Wiosny w Millenium Hall
Pierwszy Dzień Wiosny w Millenium Hall
Podczas Pierwszego Dnia Wiosny w Millenium Hall nastąpiło wielkie topienie marzanny w fontannie na placu eventowym. Tym wydarzeniem pożegnaliśmy zimę i powitaliśmy wiosnę.
Rozliczymy Twój PIT bezpłatnie!
Rozliczymy Twój PIT bezpłatnie!
W Punkcie Informacyjnym Millenium Hall pracownicy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie pomagali prawidłowo wypełnić i wysłać elektroniczny formularz. Ich pomoc była bezpłatna, a zaoszczędzony czas nieoceniony.
Otwarcie Sport's Bar-B-Q
Sport’s Bar-B-Q to nowe miejsce na mapie kulinarnej Rzeszowa . Znaki charakterystyczne tego miejsca to sportowe insygnia zwycięstw. Na dużym telebimie oraz 6 telewizorach można na bieżąco śledzić najważniejsze rozgrywki sportowe. Kuchnia Sport’s Bar-B-Q to przede wszystkim zdrowa i ekologiczna kuchnia oparta na najlepszych wzorcach. Wszystkie potrawy przygotowywane są bezpośrednio na zamówienie klienta z najwyżej jakości składników skomponowanych pod czujnym okiem szefa kuchni Mariusza Nazimka. Wśród gwiazd Sport’s Bar-B-Q są m.in.: przepyszne burgery, steki, żeberka bbq, zupy, frytki oraz sałatki.
Galaktyka Kobiet - Labirynt Atrakcji
Galaktyka Kobiet - Labirynt Atrakcji
W dniu 8 marca w Millenium Hall na Panie czekała zabawa w Labirynt Atrakcji.
Za zebrane na stoiskach i sklepach pieczątki nagrodami były: totalne metamorfozy włosów, zestawy kosmentyków, zaproszenia na układanie włosów, do Multikina, do Love Bar, Cafe Ptyś, Sport's Bar-B-Q, Green House Coffee, do Studio Tańca Iskra, do Pure Jatomi Fitness.
Wernisaż Bliźniemu Swemu
Wernisaż Bliźniemu Swemu
Na wystawy pt: „Bliźniemu swemu....” kontynuowane od ponad 24 lat udaje się zgromadzić dzieła najwybitniejszych polskich artystów, którzy  -  dzieląc się swoim sercem i talentem  - dają najuboższym rzecz najcenniejszą:  chleb i wiarę w drugiego człowieka, nadzieję i siłę do podjęcia kolejnej próby walki o swoje życie.
Wręczenie nagród zwycięzcom konkursu
Wręczenie nagród zwycięzcom konkursu "Wczasy marzeń"
1 miejsce i wycieczkę do Egiptu wygrali Magda i Mateusz, zdobywając 1735 głosów. 2 miejsce i romantyczny weekend w Hotelu Hilton Garden Inn zdobyli Sylwia i Kamil, uzyskując 1609 głosów, natomiast miejsce 3 i kosz prezentowy Piotr i Paweł przypadło w udziale Martynie i Dawidowi, z wynikiem 968 głosów. Serdecznie gratulujemy i życzymy udanej wycieczki oraz jak najprzyjemniejszego wykorzystania wszystkich nagród!
9
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT