Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
3 Urodziny Millenium Hall
Taneczna Bitwa Szkół 2014
17 października w ramach obchodów 3 Urodzin Millenium Hall odbyła się kolejna edycja Tanecznej Bitwy Szkół. Do zmagań stanęły szkoły podstawowe i gimnazja. W jury zasiadł znany prezenter radia Eska, Jankes, który poprowadził również nastotekę.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Profilaktyka udaru mózgu
Stop udarom!
23 sierpnia w ramach akcji "Stop udarom" przeprowadzone zostały bezpłatne badania profilaktyczne oraz konsultacje lekarskie. Uczestnicy brali również udział w pokazach filmów edukacyjnych oraz otrzymywali materiału informacyjne.
 
fot. archiwum organizatora
Koncert Moniki Brodki
Red Bull Tour Bus
18 czerwca na skwerze Millenium Hall odbył się koncert Moniki Brodki, w ramach trasy BRODKA XS Red Bull Tour Bus. Koncert był prawdziwą gratką dla fanów dobrej muzyki, gromadząc niezwykle liczną widownię, która po koncercie bawiła się na after party na skwerze.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Finał Siatkarskiego Pucharu Rodzinnego
22 czerwca na skwerze Millenium Hall umieszczone zostały boiska do siatkówki, na których rozegrano finałowe mecze Siatkarskiego Pucharu Rodzinnego. Kulminacyjnym punktem imprezy było ustanowienie rekordu Guinnessa w jednoczesnym odbijaniu piłki w parach.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Puchar Europy w kolarstwie ręcznym
14 i 15 czerwca Rzeszów jako pierwsze miasto w Polsce było gospodarzem Pucharu Europy w kolarstwie ręcznym, z udziałem czołowych zawodników w tej dyscyplinie. Start i meta zawodów usytuowane były w Millenium Hall, jak również imprezy towarzyszące Mistrzostwom.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Wernisaż wystawy Agnieszki Koczot
9 czerwca o godz. 18.00 w Millenium Hall odbył się wernisaż wystawy malarki Agnieszki Koczot. Praca artystki można oglądać do 9 lipca, na poziomie 2, obok Szkoły Tańca Iskra.
Dzień Dziecka w Millenium Hall
Dzień Dziecka w Millenium Hall
1 czerwca na dzieciaki czekało w Millenium Hall mnóstwo atrakcji! Warsztaty plastyczne, gry, zabawy, dmuchany plac zabaw oraz popcorn i wata cukrowa dla każdego dziecka! Na scenie odbył się pokaz mody dziecięcej oraz występy muzyczne i pokaz capoeiry. W konkursie Dekoral 10 szczęśliwców wygrało analizę kolorystyczną oraz farby do wymarzonego pokoju.
Koncert Dawida Kwiatkowskiego
Koncert Dawida Kwiatkowskiego
31 maja w Millenium Hall odbył się koncert Dawida Kwiatkowskiego. Dodatkową atakcją była nastoteka z prezenterem radia Eska - Jankesem. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem młodzieży.
Prezentacja drużyny żużlowej
Spotkanie z zawodnikami PGE Marmy Rzeszów, połączone z prezentacją drużyn odbyło się w Sport’s Bar-B-Q, na 1 piętrze Millenium Hall. Zawodnicy przybyli prosto ze sparingu z Tarnowa. Odpowiedzieli na wszystkie pytania kibiców, podzielili się wrażeniami ze sparingu, nie zabrakło także czasu na autografy i fotografie.
9
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT