Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Galaktyka Kobiet - Labirynt Atrakcji
Galaktyka Kobiet - Labirynt Atrakcji
W dniu 8 marca w Millenium Hall na Panie czekała zabawa w Labirynt Atrakcji.
Za zebrane na stoiskach i sklepach pieczątki nagrodami były: totalne metamorfozy włosów, zestawy kosmentyków, zaproszenia na układanie włosów, do Multikina, do Love Bar, Cafe Ptyś, Sport's Bar-B-Q, Green House Coffee, do Studio Tańca Iskra, do Pure Jatomi Fitness.
Wernisaż Bliźniemu Swemu
Wernisaż Bliźniemu Swemu
Na wystawy pt: „Bliźniemu swemu....” kontynuowane od ponad 24 lat udaje się zgromadzić dzieła najwybitniejszych polskich artystów, którzy  -  dzieląc się swoim sercem i talentem  - dają najuboższym rzecz najcenniejszą:  chleb i wiarę w drugiego człowieka, nadzieję i siłę do podjęcia kolejnej próby walki o swoje życie.
Wręczenie nagród zwycięzcom konkursu
Wręczenie nagród zwycięzcom konkursu "Wczasy marzeń"
1 miejsce i wycieczkę do Egiptu wygrali Magda i Mateusz, zdobywając 1735 głosów. 2 miejsce i romantyczny weekend w Hotelu Hilton Garden Inn zdobyli Sylwia i Kamil, uzyskując 1609 głosów, natomiast miejsce 3 i kosz prezentowy Piotr i Paweł przypadło w udziale Martynie i Dawidowi, z wynikiem 968 głosów. Serdecznie gratulujemy i życzymy udanej wycieczki oraz jak najprzyjemniejszego wykorzystania wszystkich nagród!
Konkursowe zdjęcia walentynkowej akcji
Konkursowe zdjęcia walentynkowej akcji "Wczasy marzeń"
Walentynkowe fotografie, które wzięły udział w konkursie "Wczasy marzeń". Nagrodą główną w konkursie jest wycieczka all inclusive dla dwóch osób do Egiptu, II nagrodą romantyczny weekend dla dwojga w hotelu Hilton Garden Inn, a III kosz prezentowy Piotr i Paweł. Zagłosować możecie w aplikacji konkursowej na Facebooku, klikając tutaj  Zapraszamy także do konkursowej galerii zdjęć na Facebooku, klikając tutaj
Podkarpacka Gala Szlachetnej Paczki
Podkarpacka Gala Szlachetnej Paczki
Podkarpacka Gala SZLACHETNEJ PACZKI to wydarzenie mające na celu podsumowanie edycji 2013 w regionie oraz stworzenia okazji, dzięki której wszyscy włączający się w przedsięwzięcie mieli szansę do wymiany własnych doświadczeń. Dodatkowo organizatorzy mogli w szczególny sposób wyrazić swój podziw w zaangażowanie zaproszonych gości oraz złożyć oficjalne podziękowania.
Pokonkursowa wystawa szopek Bożonarodzeniowych
Pokonkursowa wystawa szopek Bożonarodzeniowych
14 stycznia w Europejskiej Galerii Sztuki rozpoczęła się pokonkursowa wystawa w ramach 21. Wojewódzkiego Przeglądu Szopek Bożonarodzeniowych. Uroczyste otwarcie wystawy uświetnił spektakl w wykonaniu uczestników koła teatralnego w Gimnazjum nr 8 pod tytułem „Smutne święta”.
Konkurs "Wybieramy najpiękniejszą choinkę"
Konkurs "Wybieramy najpiękniejszą choinkę"
Galeria zdjęć przysyłanych do konkursu "Wybieramy najpiękniejszą choinkę".
Świąteczny Jarmark Rękodzieła
Świąteczny Jarmark Rękodzieła
W dniach 14 i 15 grudnia 2013 w Millenium Hall odbył się Świąteczny Jarmark Rękodzieła. Nie zabrakło pięknych, świątecznych ozdób, stroików, prezentów. Na smakoszy czekały tradycyjne, regionalne potrawy i przetwory. Muzycznym tłem wydarzenia był koncert zespołu Kapela Beka, który zaprezentował najpiękniejsze Bożonarodzeniowe kolędy i pastorałki. 
"Gwiazdka dla bezdomnego Mruczka"
"Gwiazdka dla bezdomnego Mruczka"
Fundacja Felineus razem ze sklepem Nika Zoo i Millenium Hall zorganizowała dwudniowy świąteczny event „Gwiazdka dla bezdomnego Mruczka”. Wydarzenie odbyło się w dniach 14 oraz 15 grudnia w godzinach 12-16.
8
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT