Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
A w księgarni artystycznej BoSz...
Kamil Sipowicz gościem "Kulturalnych Czwartków" BoSz w Millenium Hall
Fotogaleria ze spotkania z Kamilem Sipowiczem - a wszystko to w ramach inicjatywy "Kulturalnych Czwartków" księgarni artystycznej BoSz w Millenium Hall.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Soliści, duety. Było sportowo i z dystansem!
Bieg Walentynkowy "Rzeszów zakochany w bieganiu!"
Walentynki można obchodzić również aktywnie! Jak? Biegając! W Biegu "Rzeszów zakochany w bieganiu" wzięli udział także zakochani, którzy wystartowali w specjalnej kategorii "bieg par". Zobacz zdjęcia!
HELLO it's me.. MIKOŁAJ
W dniach 4-6 grudnia, na teren Millenium Hall wkroczył Święty Mikołaj. Były zabawy z suchym lodem, Świąteczna Kraina i Miś Gigant. Zobaczcie zdjęcia!
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Targi karpackich produktów
Międzynarodowe Targi Karpackie
21 listopada w Millenium Hall odbyły się „Międzynarodowe Targi Karpackie”. W ofercie znalazło się ponad 20 stoisk wystawienniczych z Polski, Ukrainy i Rumunii.
Atrakcje i niespodzianki dla Pań
Galaktyka Kobiet
Z okazji Dnia Kobiet na wszystkie Panie czekała strefa urody - bezpłatne makijaże, manicure, porady, liczne konkursy z nagrodami oraz inne niespodzianki.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Walentynkowy Konkurs Millenium Hall
Walentynkowy Konkurs Millenium Hall
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zwycięzcom Walentynkowego Konkursu Millenium Hall. W puli nagród znalazły się m.in. wycieczki do Gracji i Pragi wiele innych nagród. Wydarzenie uświetnił koncert wokalistów Centrum Sztuki Wokalnej.
 
fot. Damian Leszczyński
Mikołaj w Millenium Hall
Zimowa kraina prezentów
6, 7 i 8 grudnia w Millenium Hall gościł Święty Mikołaj, który rozdał dzieciom prezenty oraz pozował do pamiątkowych fotografii. Czas oczekiwania na Mikołaja umiliły dzieciom zabawy, Fabryka Lizaków, warszaty plastyczne oraz inne atrakcje.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Koncert zespołu Kult
Legendarna Pomarańczowa Trasa Koncertowa
24 października w Millenium Arena zagrał legendarny zespół Kult, w ramach tradycyjnej już Pomarańczowej Trasy Koncertowej. Koncert zgromadził liczne grono fanów zespołu, którzy bawili się wyśmienicie!
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
3 Urodziny Millenium Hall
Bieszczadzkie Klimaty
19 października Klienci Millenium Hall mogli poczuć klimaty bieszczadzkie. Regionalne potrawy, produkty oraz artystyczną biżuterię oferowali prawdziwi Bieszczadnicy. W Millenium Arena odbyły się koncerty oraz spotkania z poezją, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
7
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT