Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Finał Siatkarskiego Pucharu Rodzinnego
22 czerwca na skwerze Millenium Hall umieszczone zostały boiska do siatkówki, na których rozegrano finałowe mecze Siatkarskiego Pucharu Rodzinnego. Kulminacyjnym punktem imprezy było ustanowienie rekordu Guinnessa w jednoczesnym odbijaniu piłki w parach.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Puchar Europy w kolarstwie ręcznym
14 i 15 czerwca Rzeszów jako pierwsze miasto w Polsce było gospodarzem Pucharu Europy w kolarstwie ręcznym, z udziałem czołowych zawodników w tej dyscyplinie. Start i meta zawodów usytuowane były w Millenium Hall, jak również imprezy towarzyszące Mistrzostwom.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Wernisaż wystawy Agnieszki Koczot
9 czerwca o godz. 18.00 w Millenium Hall odbył się wernisaż wystawy malarki Agnieszki Koczot. Praca artystki można oglądać do 9 lipca, na poziomie 2, obok Szkoły Tańca Iskra.
Dzień Dziecka w Millenium Hall
Dzień Dziecka w Millenium Hall
1 czerwca na dzieciaki czekało w Millenium Hall mnóstwo atrakcji! Warsztaty plastyczne, gry, zabawy, dmuchany plac zabaw oraz popcorn i wata cukrowa dla każdego dziecka! Na scenie odbył się pokaz mody dziecięcej oraz występy muzyczne i pokaz capoeiry. W konkursie Dekoral 10 szczęśliwców wygrało analizę kolorystyczną oraz farby do wymarzonego pokoju.
Koncert Dawida Kwiatkowskiego
Koncert Dawida Kwiatkowskiego
31 maja w Millenium Hall odbył się koncert Dawida Kwiatkowskiego. Dodatkową atakcją była nastoteka z prezenterem radia Eska - Jankesem. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem młodzieży.
Prezentacja drużyny żużlowej
Spotkanie z zawodnikami PGE Marmy Rzeszów, połączone z prezentacją drużyn odbyło się w Sport’s Bar-B-Q, na 1 piętrze Millenium Hall. Zawodnicy przybyli prosto ze sparingu z Tarnowa. Odpowiedzieli na wszystkie pytania kibiców, podzielili się wrażeniami ze sparingu, nie zabrakło także czasu na autografy i fotografie.
Pierwszy Dzień Wiosny w Millenium Hall
Pierwszy Dzień Wiosny w Millenium Hall
Podczas Pierwszego Dnia Wiosny w Millenium Hall nastąpiło wielkie topienie marzanny w fontannie na placu eventowym. Tym wydarzeniem pożegnaliśmy zimę i powitaliśmy wiosnę.
Rozliczymy Twój PIT bezpłatnie!
Rozliczymy Twój PIT bezpłatnie!
W Punkcie Informacyjnym Millenium Hall pracownicy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie pomagali prawidłowo wypełnić i wysłać elektroniczny formularz. Ich pomoc była bezpłatna, a zaoszczędzony czas nieoceniony.
Otwarcie Sport's Bar-B-Q
Sport’s Bar-B-Q to nowe miejsce na mapie kulinarnej Rzeszowa . Znaki charakterystyczne tego miejsca to sportowe insygnia zwycięstw. Na dużym telebimie oraz 6 telewizorach można na bieżąco śledzić najważniejsze rozgrywki sportowe. Kuchnia Sport’s Bar-B-Q to przede wszystkim zdrowa i ekologiczna kuchnia oparta na najlepszych wzorcach. Wszystkie potrawy przygotowywane są bezpośrednio na zamówienie klienta z najwyżej jakości składników skomponowanych pod czujnym okiem szefa kuchni Mariusza Nazimka. Wśród gwiazd Sport’s Bar-B-Q są m.in.: przepyszne burgery, steki, żeberka bbq, zupy, frytki oraz sałatki.
7
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT