Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Piękna literatura w Millenium Hall
Festiwal Pięknej Książki w Rzeszowie
Prawie 40 wydawców, spotkania z autorami i osobistościami świata kultury w Saloniku Literacki, panele dyskusyjne w Hotelu Hilton oraz wystawa Książki Artystycznej i wystawa plakatów Rafała Olbińskiego w DagArt Galerie podczas Festiwalu Pięknej Książki w dniach 11-12 czerwca.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Wystawa pojazdów zabytkowych
Podkarpacko Szaryskie Kryterium Weteranów
"Wyścig na Karowej" i pokaz pojazdów zabytkowych odbył się 11 czerwca w Millenium Hall. Kibice obejrzeć mogli nietuzinkowe auta i motocykle.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
KORA i Kamil Sipowicz w Rzeszowie
Festiwal Pięknej Książki w Millenium Hall
11 czerwca, w ramach Festiwalu Pięknej Książki odbyło się spotkanie autorskie z KORĄ i Kamilem Sipowiczem, którzy zaprezentowali swoją najnowszą książkę pt. "Ramona, Mila, Bobo i pięćdziesiąt innych zwierząt". Po części oficjalnej autorzy chętnie rozdawali autografy i pozowali do zdjęć na stoisku wydawnictwa ISKRY.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Koncert Dawida Podsiadło na dachu Busa.
Red Bull Tour Bus 2016
8 czerwca na Skwer Millenium Hall przyjechał najbardziej muzyczny autobus - Red Bull Tour Bus, na dachu którego wystąpił Dawid Podsiadło z zespołem. Po koncercie, imprezę pod gołym niebem rozkręcił Dj Gregg.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Pokaz mody Eweliny Dec
Pokaz autorskiej kolekcji Alette by Eweliny Dec
Inauguracją otwarcia Atelier Alette by Ewelina Dec był autorski pokaz mody. W roli prowadzącego wystąpił Mister Polski 2014 - Rafał Maślak, natomiast całe wydarzenie swym występem wokalnym uświetniła uczestniczka programu The Voice of Poland - Sara Girgis.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Planeta Energii i jej mobilne laboratorium
Kosmiczny Energobus w Rzeszowie
3 i 4 czerwca do Millenium Hall zawitał Kosmiczny Energobus. Wizyta była nagrodą za zwycięstwo w organizowanym przez Grupę Energa ogólnopolskim konkursie „Świeć się z Energą”, na najpiękniej oświetloną i udekorowaną galerię handlową w Polsce. Podczas spotkania z planetową ekipą można było dowiedzieć się jak działa elektrownia wodna i wiatrowa, czy można wytworzyć prąd z cytryny i dlaczego elektryzują się włosy na głowie! Oprócz naukowych atrakcji przygotowano także quizy i konkursy z nagrodami!
Spotkanie z autorką powieści
Magdalena Zimny - Louis i premiera jej nowej książki
2 czerwca, o godzinie 18, obok księgarni Bosz odbyło się spotkanie autorskie z Magdaleną Zimny - Louis. Premiera jej nowej powieści pt. "Zaginione" przyciągnęła sporą publiczność.
Święto dzieci pełne atrakcji
1 czerwca w Millenium Hall
Z okazji Dnia Dziecka w Millenium Hall na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji: Laserowy Paintball, dmuchany plac zaaw, elektryczne samochodziki, wata cukrowa i popcorn. Dodatkow w supermarkecie Piotr i Paweł młodzieżowy teatr Atmosfera przygotował spektakl "Kapturek szuka Księcia" oraz mnóstwo zabaw i konkursów.
Gry, konkursy i zabawy!
Dzień Dziecka w Millenium Hall!
Warsztaty kreatywne i kulinarne, strefa Tajnej Agentki, dmuchany plac zabaw, elektryczne samochodziki to tylko część atrakcji jakie zostały przygotowane z okazji Dnia Dziecka!
6
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT