Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Mikołaj w Millenium Hall
Zimowa kraina prezentów
6, 7 i 8 grudnia w Millenium Hall gościł Święty Mikołaj, który rozdał dzieciom prezenty oraz pozował do pamiątkowych fotografii. Czas oczekiwania na Mikołaja umiliły dzieciom zabawy, Fabryka Lizaków, warszaty plastyczne oraz inne atrakcje.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Koncert zespołu Kult
Legendarna Pomarańczowa Trasa Koncertowa
24 października w Millenium Arena zagrał legendarny zespół Kult, w ramach tradycyjnej już Pomarańczowej Trasy Koncertowej. Koncert zgromadził liczne grono fanów zespołu, którzy bawili się wyśmienicie!
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
3 Urodziny Millenium Hall
Bieszczadzkie Klimaty
19 października Klienci Millenium Hall mogli poczuć klimaty bieszczadzkie. Regionalne potrawy, produkty oraz artystyczną biżuterię oferowali prawdziwi Bieszczadnicy. W Millenium Arena odbyły się koncerty oraz spotkania z poezją, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
3 Urodziny Millenium Hall
II New Balance Maraton Rzeszów
18 i 19 października maraton zgromadził w Millenium Hall zawodników, kibiców oraz fanów biegania i aktywnego spędzania czasu wolnego. Gościliśmy zarówno młodzież jak i osoby dorosłe. Start i meta maratonu znajdowała się na skwerze Millenium Hall.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
3 Urodziny Millenium Hall
Gala 20-lecia Wydawnictwa Bosz
18 października Wydawnictwo Bosz otworzyło w Millenium Hall swoją pierwszą na księgarnię. Otwarcie zbiegło się z obchodami 20-lecia istnienia wydawnictwa.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
3 Urodziny Millenium Hall
Targi polskich projektantów Pop Up Shops
18 i 19 października w ramach 3 Urodzin Millenium Hall odbyły się Targi polskich projektantów. Była to niepowtarzalna okazja, aby zakupić oryginalne ubrania, biżuterię i akcesoria, wcześniej niedostępne w sprzedaży w takiej formie.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
3 Urodziny Millenium Hall
Taneczna Bitwa Szkół 2014
17 października w ramach obchodów 3 Urodzin Millenium Hall odbyła się kolejna edycja Tanecznej Bitwy Szkół. Do zmagań stanęły szkoły podstawowe i gimnazja. W jury zasiadł znany prezenter radia Eska, Jankes, który poprowadził również nastotekę.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Profilaktyka udaru mózgu
Stop udarom!
23 sierpnia w ramach akcji "Stop udarom" przeprowadzone zostały bezpłatne badania profilaktyczne oraz konsultacje lekarskie. Uczestnicy brali również udział w pokazach filmów edukacyjnych oraz otrzymywali materiału informacyjne.
 
fot. archiwum organizatora
Koncert Moniki Brodki
Red Bull Tour Bus
18 czerwca na skwerze Millenium Hall odbył się koncert Moniki Brodki, w ramach trasy BRODKA XS Red Bull Tour Bus. Koncert był prawdziwą gratką dla fanów dobrej muzyki, gromadząc niezwykle liczną widownię, która po koncercie bawiła się na after party na skwerze.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
6
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT