Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
5 Urodziny Millenium Hall
5 Urodziny Millenium Hall
Strefa beauty, bezpłatne konsultacje i porady, makijaże i stylizacje fryzur, badania i diagnostyka skóry, projektowanie uśmiechu oraz spotkania z gwiazdami Karoliną Szostak, Mariolą Bojarską - Ferenc, Tomaszem Barańskim, Jarkiem Szado oraz Andrzejem Młynarczykiem - tak minął drugi dzień 5 Urodzin Millenium Hall, czyli #BeautyDay
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
4. PKO Maraton Rzeszowski
4. PKO Maraton Rzeszowski
Kolejna edycja Maratonu Rzeszowskiego odbyła się 8 i 9 października. W sobotę zawodnicy zmierzyli się w Biegach Młodzieżowych i Biegu na 5 km, natomiast w niedzielę do pokonania był pełen dystans maratoński - 42,195 km.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
#StrongTogether
StrongTogether
6 października w klubie LUKR odbył się pokaz nowej kolekcji #StrongTogether marki Liu Jo. Gościem specjalnym była jedna z najpopularniejszych polskich stylistek - Joanna Horodyńska, która opowiedziała o trendach na nadchodzący sezon.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Wielki powrót do szkoły
Back To School
Kiermasz zajęć pozalekcyjnych, Narodowe Czytanie Quo Vadis, atrakcje dla najmłodszych i duże rabaty podczas Back to School 3 i 4 września.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Bez pół litra można żyć!
Letnia zbiórka krwi w Millenium Hall
12 sierpnia na Skwerze Millenium Hall pod hasłem "Bez pół litra można żyć" odbyła się letnia zbiórka krwi. W ramach wydarzenia zorganizowane zostały pomiar ciśnienia i glukozy, nauka samobadania piersi, pokazy udzielania pierwszej pomocy. Swoją ofertę zaprezentowało również Centrum Medyczne Lux Med.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
25th Rally Rzeszów
25 Rajd Rzeszowski
4 sierpnia na Skwerze Millenium Hall odbyła się Ceremonia startu 25 Rajdu Rzeszowskiego. Zmagania rajdowe zawodników zakończyły się w sobotę, 6 sierpnia na rzeszowskim rynku. I miejsce zajęła załoga Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Przystanek wakacje
Wakacyjne weekendy w Millenium Hall
Weekendowe atrakcje dla dzieci - plac zabaw, dmuchańce, elektroniczne samochodziki oraz mnóstwo zabaw pod okiem animatorek z Centra Zabaw Fantazja.
Powitanie lata z mega zakręconą ekipą!
Eska Summer City
30 czerwca Millenium Hall witało lato z mega zakręconą ekipą Eska Summer City. Do wygrania w konkursach i zabawach było mnóstwo gadżetów.
Powitanie wakacji
Mnóstwo zabaw i atrakcji
Kreatywne warsztaty, zabawy taneczne, kalambury, malowanie twarzy, pokaz dużych baniek mydlanych, balonowe zoo, a także zespołowa gra terenowa „Podróże małe i duże”. Dodatkowo wakacyjne targi dla najmłodszych.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
5
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT