Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Święty rozdaje prezenty!
Mikołaj w Millenium Hall
6 grudnia Millenium Hall odwiedził ulubieniec dzieci - Święty Mikołaj, który wszystkim grzecznym dzieciom wręczył upominki. Były świąteczne zabawy, konkursy, warsztaty plastyczne i plac zabaw.
Czytam, bo lubię!
Świąteczne Targi Książki
Pod koniec listopada w Millenium Hall odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych - Świąteczne Targi Książki, podczas których można było wziąć udział w spotkaniach autorskich oraz skorzystać z oferty prawie 30 najlepszych wydawnictw w Polsce.
Kobiece Plus Size
Pokaz Mody Plus Size
W niedzielę urodzinową odbył się pokaz mody w rozmiarze plus size. Uczestniczki, które wygrały casting przeszły metamorfozę w salonach Millenium Hall i na urodzinowej scenie zaprezentowały stylizacje podkreślające kobiece atuty.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Maffashion, Sephora, Klinika La Perla, The Stylist
Urodzinowa sobota
Sztuczki makijażowe zaprezentowane przez profesjonalistki z Sephora, pokaz cięcia kaligrafem w wykonaniu Pani Agnieszki Bereś z Salonu The Stylist, pierwsze urodziny Kliniki La Perla w Millenium Hall, prezentacja nowego menu Restauracji Hilton Garden Inn, występ muzyczny Briana Allana oraz najpopularniejsza polska blogerka Maffashion - to wszystko podczas sobotnich urodzin Millenium Hall.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Rzeszowskie Biegi
5. PKO Maraton Rzeszowski
W październikowy weekend po raz kolejny odbyły się rzeszowskie biegi, które swój start i metę miały na Skwerze Millenium Hall. W sobotę, biegi rozpoczęły konkurencje młodzieżowe, nastepnie kilkaset zawodników zmierzyło się na dystansie 5 km. W niedzielę natomiast do pokonania był dystans ponad 42 km.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Streetfoodowy festiwal jedzenia i piwa
Oktoberfest & Food Truck Star
Kolejna edycja streetfoodowego jedzenia w Millenium Hall - tym razem jednak połacząna z tradycją picia złotego trunku. Kilkanaście klimatycznych foodtrucków, do tego wiele rodzajów kraftowego piwa znaleźć można było na Skwerze w ostani weekend września.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Pokazy motocyklowe, capoeira, występy kalepi
Motocykliści przeciw białaczce
Kompozycje z kwiatów na żywo
3 Krajowe Mistrzostwa Florystyczne
Po raz pierwszy w Millenium Hall odbyły się Mistrzostwa Florystyczne Regionu Podkarpacie i Małopolska. Uczestniczy do wykonania mieli 4 kompozycje o różnej tematyce. Zwycięzcą został Tomasz Iwanow, a nagrodę publiczności otrzymała Magdalena Stachowicz.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Targi zajęć pozaszkolnych
Back to School
Back to school to najbardziej wyczekiwany event rodziców poszukujących ciekawych propozycji zajęć pozaszkolnych dla swych pociech. W pierwszy weekend września kilkunastu wystawców przedstawiło swoją ofertę dla dzieci i młodzieży.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
2
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT