Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Rozpoczęcie Rajdu Rzeszowskiego
27. Rajd Rzeszowski
Po raz kolejny w Millenium Hall odbyła się konferencja prasowa oraz ceremonia startu 27. Rajdu Rzeszowskiego. O godzinie 19:00 przez rampę przejechali kierowcy startujący w tegorocznym Rajd zie, który zaliczany był do Rajdowego Pucharu Europy (FIA ERT).
Prezentacja najlepszych żużlowców
Speedway Best Pairs 2018
20 kwietnia gościliśmy w Millenium Hall najlepszych żużlowców świata. Były autografy, zdjęcia, konkursy i wiele pytań do zawodników.
Dzień Kobiet w Millenium Hall
Kosmici Kobietom
8 marca Gwiezdni Przybysze przybyli, by wręczyć Paniom w Dniu ich Święta pachnące niespodzianki. Po całym dniu wrażeń na scenie eventowej wystąpili Mistrzowie Świta, znana z programu "Mam Talent" grupa taneczna Patman Crew w futurystycznym show.
Święty rozdaje prezenty!
Mikołaj w Millenium Hall
6 grudnia Millenium Hall odwiedził ulubieniec dzieci - Święty Mikołaj, który wszystkim grzecznym dzieciom wręczył upominki. Były świąteczne zabawy, konkursy, warsztaty plastyczne i plac zabaw.
Czytam, bo lubię!
Świąteczne Targi Książki
Pod koniec listopada w Millenium Hall odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych - Świąteczne Targi Książki, podczas których można było wziąć udział w spotkaniach autorskich oraz skorzystać z oferty prawie 30 najlepszych wydawnictw w Polsce.
Kobiece Plus Size
Pokaz Mody Plus Size
W niedzielę urodzinową odbył się pokaz mody w rozmiarze plus size. Uczestniczki, które wygrały casting przeszły metamorfozę w salonach Millenium Hall i na urodzinowej scenie zaprezentowały stylizacje podkreślające kobiece atuty.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Maffashion, Sephora, Klinika La Perla, The Stylist
Urodzinowa sobota
Sztuczki makijażowe zaprezentowane przez profesjonalistki z Sephora, pokaz cięcia kaligrafem w wykonaniu Pani Agnieszki Bereś z Salonu The Stylist, pierwsze urodziny Kliniki La Perla w Millenium Hall, prezentacja nowego menu Restauracji Hilton Garden Inn, występ muzyczny Briana Allana oraz najpopularniejsza polska blogerka Maffashion - to wszystko podczas sobotnich urodzin Millenium Hall.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Rzeszowskie Biegi
5. PKO Maraton Rzeszowski
W październikowy weekend po raz kolejny odbyły się rzeszowskie biegi, które swój start i metę miały na Skwerze Millenium Hall. W sobotę, biegi rozpoczęły konkurencje młodzieżowe, nastepnie kilkaset zawodników zmierzyło się na dystansie 5 km. W niedzielę natomiast do pokonania był dystans ponad 42 km.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
Streetfoodowy festiwal jedzenia i piwa
Oktoberfest & Food Truck Star
Kolejna edycja streetfoodowego jedzenia w Millenium Hall - tym razem jednak połacząna z tradycją picia złotego trunku. Kilkanaście klimatycznych foodtrucków, do tego wiele rodzajów kraftowego piwa znaleźć można było na Skwerze w ostani weekend września.
 
Fot. Kazimierz Gaweł - KMGFOTO
1
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT