Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Biegi Młodzieżowe, Bieg na 5 km i Maraton
Biegowy weekend w Millenium Hall
Pierwszy dzień biegowego weekendu rozpoczęliśmy biegami młodzieżowymi, a zakończyliśmy biegiem na 5 km o Puchar Pratt&Whitney. W drugim dniu zawodnicy zmierzyli się indywidualnie i w sztafecie z królewskim dystansem - 42,195 km.
7 Urodziny Millenium Hall
Finał Urodzinowej Loterii
13 października z okazji 7 Urodzin Millenium Hall odbył się Finał Loterii Urodzinowej. Spośród wszystkich uczestników wylosowano 9 zwycięzców, którzy otrzymali nagrody specjalne oraz tego jedynego, któremu wręczono nagrodę główną - kartę podarunkową o wartości 7.000 złotych. Nie zabrakło pysznego torta i fajerwerek.
The Best Life dla Zosi!
The Best Festiwal 2k18
15 września podczas The Best Festiwal 2k18 w Millenium Hall zagrali m.in. Z.B.U.K.U, Tadek Firma, Muode Koty i innu, a swoją metę na wózku inwalidzkim po 2500 km trasie wyprawy The Best Trip 2k18 "W drodze po pomoc" miał Adrian Beściak. Było koncertowo, a szczególnie charytatywnie!
Koncert Michała Szczygła
Zydroń Handball Camp&Festiwal
Finałowym koncertem i pokazem sztucznych ogni w Millenium Hall zakończyły się dwudniowe turnieje piłki ręcznej Zydroń Handball Camp&Festiwal. Na Skwerze wystąpił finalista The Voice of Poland Michał Szczygieł.
Najlepszy powrót do szkoły!
Back 2 School
Targi zajęć pozaszkolnych, lekcje pokazowe, występy artystyczne, do tego zabawy z animatorami, zabawy i konkursy z nagrodami - naukowo i wesoło upłynął weekendowy powrót do szkoły w Millenium Hall.
Koncert Sławomira na Skwerze
Pożegnanie wakacji ze Sławomirem
Wakacje 2018 żegnano w Millenium Hall wraz ze Sławomirem! 29 sierpnia na Skwerze zagrała największa gwiazda rock polo. Zabrzmiały takie hity jak "Miłość w Zakopanem", "Megiera" czy "Ty mała znów zarosłaś".
Rozpoczęcie Rajdu Rzeszowskiego
27. Rajd Rzeszowski
Po raz kolejny w Millenium Hall odbyła się konferencja prasowa oraz ceremonia startu 27. Rajdu Rzeszowskiego. O godzinie 19:00 przez rampę przejechali kierowcy startujący w tegorocznym Rajd zie, który zaliczany był do Rajdowego Pucharu Europy (FIA ERT).
Prezentacja najlepszych żużlowców
Speedway Best Pairs 2018
20 kwietnia gościliśmy w Millenium Hall najlepszych żużlowców świata. Były autografy, zdjęcia, konkursy i wiele pytań do zawodników.
Dzień Kobiet w Millenium Hall
Kosmici Kobietom
8 marca Gwiezdni Przybysze przybyli, by wręczyć Paniom w Dniu ich Święta pachnące niespodzianki. Po całym dniu wrażeń na scenie eventowej wystąpili Mistrzowie Świta, znana z programu "Mam Talent" grupa taneczna Patman Crew w futurystycznym show.
1
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT