Wydarzenia

Zobacz także
http://milleniumhall.pl/pl/promocje/123,.html
http://milleniumhall.pl/sklep/28,atlantic.html
http://milleniumhall.pl/sklep/45,kappahl.html
 
DOM AUKCYJNY MILLENIUM EUROPEJSKA GALERIA SZTUKI
 
Pragniemy poinfomować, iż termin aukcji 66+1 został przesunięty na 15. kwietnia 2012 na godz. 12.00.
 
Zapraszamy na podstronę poświęconą aukcji:
 
W dniu 7 kwietnia 2012 (Wielka Sobota), Dom Aukcyjny Millenium będzie nieczynny.
 
Dom Aukcyjny Millenium Europejska Galeria Sztuki to miejsce gdzie można spotkać wielką sztukę na europejskim poziomie.
 
 
Lokal znajdujący się na 1. piętrze stanowi trzon kulturalnej funkcji Millenium Hall, goszcząc dzieła największych artystów światowego formatu, m.in. Magdaleny Abakanowicz, Leszka Żegalskiego czy Franciszka Starowieyskiego.
Galeria utrzymana jest w pół-surowym klimacie, tworząc zupełnie wyjątkową przestrzeń do ekspozycji prac i spotkania ze sztuką.

Dom Aukcyjny Millenium znajdujący się na 2. piętrze posiada stałą ekspozycję sztuki współczesnej, w której, w przestrzeni 4 sal, zebranych jest ok. 200 prac uznanych polskich artystów. Istnieje możliwość zakupu dzieł w niej eksponowanych.
 
 
Galeria Domu Aukcyjnego Millenium czynna jest codziennie w godz. 12 do 20,
z przerwą od godz. 14.30 do 15.00. Wstęp do galerii jest bezpłatny.

Al. Kopisto 1
35-315 Rzeszów
kontakt@milleniumhall.pl
+48 17 77 00 700