Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Transmisje na świeżym powietrzu!
Wielkie sportowe emocje w ogródku Green House Coffee na Skwerze! Codzienne transmisje meczy w ramach Euro 2016 - od 10 czerwca do 10 lipca!
Lato z najbardziej odjazdową ekipą!
Przywitaj Lato z mega zakręconą ekipą Eska Summer City  już 30 czerwca w Millenium Hall!
Już w ten weekend!
Mnóstwo zabaw i atrakcji w Millenium Hall z okazji zakończenia roku szkolnego. Wakacyjne targi, gra terenowa "Podróże małe i duże" oraz występy sceniczne na powitanie wakacji w dniach 25-26 czerwca.
Euro 2016 tuż, tuż...
Restauracja Sport's Bar-B-Q zaprasza na wielkie sportowe emocje, w ramach których na wielkim ekranie zobaczycie wszystkie mecze tegorocznych UEFA EURO 2016!
Wydarzenie dla dzieci i rodzin!
10 tirów klocków, 100 makiet i aż 1000m2 ekspozycji. Zapraszamy na wystawę budowli z klocków LEGO, która otworzy się w Millenium Hall już 9 kwietnia.
Coraz bliżej literackiego lata
Najlepsze polskie Wydawnictwa, spotkania z autorami i osobistościami świata kultury w Salonie Literackim, panele dyskusyjne oraz wystawy - to wszystko już 11-12 czerwca podczas Festiwalu Pięknej Książki w Millenium Hall.
Od 10 do 12 czerwca!
W ten weekend w wybranych salonach wyjątkowe rabaty nawet do 70%! Zobacz szczegoły!
11 czerwca w Millenium Hall!
„Ludzie mają tylko wtedy sens, gdy są blisko zwierząt” – możemy przeczytać w "Ramona, Mila, Bobo i pięćdziesiąt innych zwierząt”.
Zabytkowe auta i motocykle
Wszystkich zakręconych zabytkowymi pojazdami zapraszamy na Skwer Millenium Hall już  11 i 12 czerwca, gdzie odbędzie się wystawa aut uczestników rajdu.
A już 11 czerwca o godzinie 19:00 "Wyścig na Karowej".
Koncert na Skwerze już 8 czerwca!
Najbardziej muzyczny autobus - Red Bull Tour Bus - ponownie wyruszył w trasę po Polsce! Tym razem na jego dachu zagości wyjątkowy artysta - Dawid Podsiadło z zespołem. Dzięki zaangażowaniu fanów Dawida, koncert odbędzie się również w Rzeszowie. Gdzie? Oczywiście ponownie na Skwerze Millenium Hall. Zapraszamy 8 czerwca, wstęp bezpłatny a po koncercie impreza pod gołym niebem z DJ-em! 
Będzie zabawa!
Koncert zaczynamy o 20:30, a po nim... afterparty z DJ Gregg - mistrzem deep nu disco. Wstep bezpłatny!
Pokaz autorskiej kolekcji Eweliny Dec
Już 4 czerwca (sobota), o godz. 19, na Skwerze Millenium Hall odbędzie się pokaz autorskiej kolekcji marki Alette by Eweliny Dec. Całe wydarzenie uświetni występem wokalnym Sara Girgis, uczestniczka The Voice of Poland oraz jeden z najbardziej znanych i popularnych "misterów" - Rafał Maślak, Mister Polski 2014, który poprowadzi wszyskich przez świat mody Eweliny Dec. 
Pokaz jest ineauguracją wielkiego otwarcia Atelier projektantki  Millenium Hall.
10
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT