Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Już otwarte!
Zapraszamy do nowego punktu na mapie marek Millenium Hall.
Neo Nail znajdziecie na poziomie 1, tuż obok salonu Triumph i Badura.
Konkurs plastyczny
28 lutego w Millenium Hall odbędzie się wręczenie nagród konkursu plastycznego pt. "Idźcie i głoście". Wystawa prac potrwa do dnia 13 marca.
Miłość na talerzu!
O miłość trzeba dbać na co dzień ale wszyscy doskonale wiedzą, że podtrzymywanie temperatury w związku i czas spędzany tylko we dwoje jest bardzo ważny. Walentynki to doskonała okazja na wspólne wyjście do restauracji i spróbowanie czegoś nowego.
Targi książki jeszcze w tym roku
Wszystkich miłośników książek, i nie tylko, zapraszamy na Świąteczne Targi Książki w Rzeszowie! Już teraz zaplanujcie sobie czas na 24 i 25 listopada, ponieważ w Millenium Hall odbędzie się wielka impreza poświęcona książce i czytelnictwu.
Zrób zakupy i weź udział w konkursie!
Już teraz zrób zakupy za min. 100 zł i z paragonami zgłoś się do Punktu INFO. Nagrodą główną jest wycieczka dla dwojga do włoskiej Wenecji z renomowanym Biurem Podróży ITAKA! W konkursowej puli mamy dla Was również inne atrakcyjne nagrody, m.in. masaże na ciepło dla dwojga w renomowanej Klinice La Perla, ekskluzywny komplet pościeli satynowej marki Eurofirany oraz Karty Podarunkowe Cubus.
Największe lodowisko w Rzeszowie zaprasza!
Za oknem śnieg, mróz i lód - to znak, że pora już na łyżwy! Od 7 grudnia, dla młodszych i starszych fanów sportów zimowych dostępne jest lodowisko na Skwerze Millenium Hall. To jedyne prawdziwe a zarazem największe lodowisko w centrum Rzeszowa.
Dzienne zajęcia dla dzieci
Nareszcie ferie zimowe! Co robić? Jak spędzić te dwa tygodnie wolnego? Podpowiadamy - przyjdź do Fantazji i spędź aktywnie czas. Zabawy na lodowisku, zajęcia taneczne, zajęcia fitness - to niektóre z atrakcji, z których będzie można skorzystać.
Okazja goni okazję!
Za co kochamy zimę? Za śnieg, zimowe szaleństwa sportowe, święta i... WYPRZEDAŻE! To coś, na co czekają łowcy promocji! To okres prawdziwych okazji!
Lodowisko Millenium Hall dla WOŚP
Dzięki wszystkim, którzy specjalnie w niedzielę, 15 stycznia przybyli spędzić czas na lodowisku właśnie po to, by wesprzeć WOŚP udało nam się przekazać na konto Wielkiej Orkiestry Jurka Owsiaka naszą cegiełkę w kwocie 2059,00 pln.
Podaruj dzieciom uśmiech - przekaż pluszaka
Już w sobotę 21 stycznia zapraszamy na finał Akcji Pediatria w Millenium Hall podczas której zbierane będą pluszaki dla Małych Pacjentów Klinicznych Oddziałów Pediatrycznych.
Podczas akcji m.in. bezpłatne szkolenia z pierwszej pomocy, pomiary cisnienia oraz glikemii wraz z poradami ekspertów do spraw zdrowia.
Spotkanie autorskie z Quick Julką
Millenium Hall i Empik zapraszają! 
Julka, w internecie Quick, prowadzi popularny kanał na youtube. Lubi gadać do kamery i zarażać pozytywną energią ludzi dookoła! Wokół jej kanału powstała fantastyczna społeczność widzów – Kciuqów. To z myślą o nich powstała książka "Tak jakby dziennik". Z Julką będziecie mogli spotkać się osobiście już 23 stycznia w Millenium Hall.
Wyjątkowe prezenty dla dziadków!
Zbliża się wyjątkowy dzień - Dzień Babci i Dziadka! To moment kiedy możemy obdarować ich wyjątkowym upominkiem za całe ciepło, którym nas otaczają.
10
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT