Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Atrakcje dla dzieci na Skwerze
Przez całe lato, każdego dnia na najmłodszych na Skwerze czekają nie lada atrakcje:
fontanna, dmuchańce, elektryczne samochodziki i nie tylko! By było jeszcze ciekawiej w każdy weekend wakacji spotkacie również strefę gier plenerowych Fantazji. Zabawy pod okiem doświadczonych animatorek są bezpłatne. Spotkacie je na Skwerze oraz w strefie obok Pizza Hut na poziomie 0.
Zajęcia pod opieką doświadczonych animatorek!
W Sali Zabaw dla Dzieci Fantazja w Millenium Hall w czasie wakacji, od 3 lipca do 1 września każdy dzień to nowe wyzwania i kreatywne zabawy. Od poniedziałku do piątku od godz. 7:30 do 16:00 podczas zorganizowanych zajęć wakacyjnych na dzieci czeka świetna zabawa. 
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i tematyką zajęć.
CUNA w Millenium Hall
Pierwszy sklep stacjonarny CUNA w Millenium Hall! Otwarcie już w najbliższą sobotę. Odzież najwyższej jakości, sprzęt i akcesoria sportowe - to wszystko znajdziecie na poziomie 2!
Wyprzedaż!
Gotowi!? Do startu! START!
Rozpoczynamy wielkie letnie wyprzedaże! Nie przegap najlepszych okazji!
DonGuralesko w Selectshop
Już w piątek, 30 czerwca donGuralesko spotka się ze swoimi fanami w Seletshop w Millenium Hall na poziomie 2. Z tej okazji salon przygotował specjalny rabat w wysokości 20% na nową kolekcję!
Koniec z nauką - czas zabawy!
Pora schować do szafki elementarze, ćwiczenia i zeszyty! Nadchodzą dwa miesiące odpoczynku od szkoły! W najbliższy weekend witamy wakacje z Fantazją! Zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa!
Rabaty, rabaty, rabaty
Dbać o formę powinno się cały rok a tym bardziej latem, gdy pogoda sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu. Jeszcze bardziej zachęcić Was może do tego nowy, sportowy fashion look, dlatego już 17 i 18 czerwca Sportowa Akcja Rabatowa Millenium Hall.
Świętujemy!
 W Boże Ciało, nie pracujemy tylko świętujemy!
15 czerwca galeria handlowa będzie więc nieczynna. Otwarte będą jedynie Multikino, Jatomi Fitness, KFC oraz ogródki na Skwerze.
Red Bull Tour Bus ponownie na Skwerze!
Najbardziej muzyczny autobus po raz kolejny wyrusza w trasę po Polsce! Na jego dachu wystąpi jedna z najciekawszych polskich artystek młodego pokolenia - Natalia Nykiel!  Usłyszycie ją już 13 czerwca na naszym Skwerze!
Największe rozgrywki CS:GO na Podkarpaciu
Przed graczami kolejna dawka emocji w Counter-Strike: Global Offensive.
Już 10 i 11 czerwca finałową fazę rozgrywek turnieju Kinguin Gamer Lan zobaczycie na żywo w Millenium Hall. Podczas rozgrywek zobaczycie doskonale znanych w społeczności osobistości! sprawdźcie kto będzie z nami.
Wielkie otwarcie już 3 czerwca!
Z tej okazji odwiedzając nasze centrum otrzymać możecie ulotkę z 20% rabatem z okazji otwarcia. Rabat ważny jest w dn. 3 czerwca oraz 10, 11 czerwca.
Godziny otwarcia w Zielone Świątki
4 czerwca obchodzimy Zielone Świątki, dlatego też galeria handlowa będzie nieczynna. Zapraszamy do wybranych punktów, które czynne będą wg harmonogramu.
10
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT