Pasaż, Galeria, Centrum Kulturalno - Handlowe Millenium Hall Rzeszów - Twoje miejsce w Rzeszowie! - AktualnościTwitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Radosnych Świąt!
Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!
#nierobimysobiejaj
czyli pracujemy krócej albo wcale!
#nierobimysobiejaj :)
Konsultacje i badania profilaktyczne
8 kwietnia, w godzinach od 10 do 18 skorzystać można z bezpłatnych badań profilaktycznych i konsultacji organizowanych przez Centrum Medyczne Lux Med i Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland.
Biegnij z nami!
9 kwietnia rozpoczynamy sezon biegowy! To wszystko za sprawą jubileuszowego, bo 10.PKO Półmaratonu Rzeszowskiego, 3.PKO Rzeszowskiej Sztafety Półmaratońskiej oraz SPARingu, czyli biegu na 5 km.
#PersonalShoppingByLiuJo
Bezpłatne konsultacje w towarzystwie stylistki gwiazd Alicji Napiórkowskiej w salonie Liu Jo juz w najbliższy weekend! Specjalnie dla Pań konsultacje przeprowadzi Alicja Napiórkowska, która dba o stylizacje gwiazd m.in. w programie Dzień Dobry TVN czy The Voice of Poland. 
Podwajamy siłę rabatów!
Tylko w Milenium Hall aż 3 dni rabatów i aż 2 akcje rabatowe na raz!
Od 31 marca do 2 kwietnia Męska Akcja Rabatowa Millenium Hall i Stylowe Zakupy z magazynami Twój Styl i Grazia w jednym miejscu!
#NiezapominajkaDlaAutyzmu
2 kwietnia każdego roku obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Obchody te mają na celu podnoszenie świadomości na temat dziecięcego autyzmu na całym świecie. Z tej okazji wraz z Niepublicznym Przedszkolem Niezapominajka zapraszamy na wspólne obchody tego dnia
Empik i Millenium Hall zapraszają!
Nela ma jedenaście lat i niedługo premierę będzie miała jej już siódma książka pt. "Nela i Skarby Karaibów". Z tej okazji w sobotę, 1 kwietnia 2017 r. spotkamy się z młodziutką podróżniczką w Millenium Hall, gdzie opowie Wam o najnowszej książce.
 
Weekend zniżek z Avanti
Wszyscy lubią zakupy a jeszcze bardziej te z rabatem!
Także w ten weekend również nie zabraknie zakupowych okazji w Millenium Hall.
Rozliczymy Twój PIT - bezpłatnie!
Czy wiesz, że podczas zakupów w Millenium Hall możesz rozliczyć swój PIT i to za darmo? Wystarczy, że przyjdziesz do 24 lub 25 marca do Punktu INFO Millenium Hall a pracownicy Administracji Podatkowej pomogą Ci w rozliczeniu zeznania PIT przez Internet.
Rabaty w Millenium Hall
I love shopping czyli Weekend Szalonych Zniżek już od 17 do 19 marca ponownie w Millenium Hall!
Zobacz, jakie marki Millenium Hall biorą udział w akcji!
Pandora w nowej lokalizacji
Dnia 4 marca salon Pandora otworzył się na nowo, w nowej lokalizacji. Teraz znajdziecie go na poziomie 0, tuż obok Primamoda.  
 
9
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT