Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
#PersonalShoppingByLiuJo
Bezpłatne konsultacje w towarzystwie stylistki gwiazd Alicji Napiórkowskiej w salonie Liu Jo juz w najbliższy weekend! Specjalnie dla Pań konsultacje przeprowadzi Alicja Napiórkowska, która dba o stylizacje gwiazd m.in. w programie Dzień Dobry TVN czy The Voice of Poland. 
Podwajamy siłę rabatów!
Tylko w Milenium Hall aż 3 dni rabatów i aż 2 akcje rabatowe na raz!
Od 31 marca do 2 kwietnia Męska Akcja Rabatowa Millenium Hall i Stylowe Zakupy z magazynami Twój Styl i Grazia w jednym miejscu!
#NiezapominajkaDlaAutyzmu
2 kwietnia każdego roku obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Obchody te mają na celu podnoszenie świadomości na temat dziecięcego autyzmu na całym świecie. Z tej okazji wraz z Niepublicznym Przedszkolem Niezapominajka zapraszamy na wspólne obchody tego dnia
Empik i Millenium Hall zapraszają!
Nela ma jedenaście lat i niedługo premierę będzie miała jej już siódma książka pt. "Nela i Skarby Karaibów". Z tej okazji w sobotę, 1 kwietnia 2017 r. spotkamy się z młodziutką podróżniczką w Millenium Hall, gdzie opowie Wam o najnowszej książce.
 
Weekend zniżek z Avanti
Wszyscy lubią zakupy a jeszcze bardziej te z rabatem!
Także w ten weekend również nie zabraknie zakupowych okazji w Millenium Hall.
Rozliczymy Twój PIT - bezpłatnie!
Czy wiesz, że podczas zakupów w Millenium Hall możesz rozliczyć swój PIT i to za darmo? Wystarczy, że przyjdziesz do 24 lub 25 marca do Punktu INFO Millenium Hall a pracownicy Administracji Podatkowej pomogą Ci w rozliczeniu zeznania PIT przez Internet.
Rabaty w Millenium Hall
I love shopping czyli Weekend Szalonych Zniżek już od 17 do 19 marca ponownie w Millenium Hall!
Zobacz, jakie marki Millenium Hall biorą udział w akcji!
Pandora w nowej lokalizacji
Dnia 4 marca salon Pandora otworzył się na nowo, w nowej lokalizacji. Teraz znajdziecie go na poziomie 0, tuż obok Primamoda.  
 
Biżuteria złota i srebrna
Już 4 marca otwarcie salonu jubilerskiego WARDA, który w Rzeszowie istnieje już od 1975 roku.
Zbiórka żywności i środków czystości
W ramach projektu "Młodzież (dla) Miasta" zorganizowana zostanie zbiórka żywności i środków czystości dla potrzebujących rodzin z Rzeszowa i okolic. Zapraszamy 11 marca, od godziny 12, obok Pizza Hut.
Dzień Kobiet z Misterami
Najbardziej kobiece święto spędzimy z najprzystojniejszymi Polakami! Panowie poprowadzą dla Was specjalny trening, gdyż wielu z nich jest również wykwalifikowanymi trenerami personalnymi. Chętnie podzielą się z Wami fit - sztuczkami jak najlepiej dbać o swoje zdrowie i ciało. Wydarzenie poprowadzą Misterzy Polski 2016 oraz 2015 Jan Dratwicki oraz Rafał Jonkisz.
Nie zabraknie oczywiście zakupowych okazji, gdyż organizujemy dla Was Kobiecą Akcję Rabatową!  
Wkrótce otwarcie salonu!
Już 25 lutego otwarcie salonu z modą damską.ULAIA, to przepis na udaną stylizację, będącą połączeniem klasyki i nowoczesności w stylu glamour.
9
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT