Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Zawody w pływaniu i bieganiu
Po raz pierwszy w Millenium Hall odbędzie się jeden z etapów Aquathlonu. W sobotę, 10 marca zawodnicy zmierzą się w biegach na dystansie 500 m, 1000 m, 2 km, 3 km i 5 km. Po zawodach nastąpi dekoracja zwycięzców i wręczenie nagród.
Od 2 marca u nas!
W klubie znajdzie się klimatyzowana przestronna sala do zajęć fitness, siłownia, strefa funkcjonalna, strefa wolnych ciężarów, klatka do Cross Trainingu oraz sauny fińskie. Będzie tam również dedykowana sala do Power Bike – zajęć na rowerach stacjonarnych.
Oferta fitness to szeroki wybór zajęć grupowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Ogromną popularnością cieszą się zajęcia na trampolinach, Power Bike, Tabata, Cross Training, Zumba oraz zajęcia mentalne i prozdrowotne, takie jak Joga, Pilates i Zdrowy Kręgosłup.
Już od 2 lutego w Millenium Hall!
Już 2 lutego do Rzeszowa zawita szwedzki punkt widzenia na domowe przestrzenie!
Punkt Odbioru Zamówień IKEA – bo o nim mowa – otworzy się w Millenium Hall.
Co to dokładnie znaczy? Czym będzie to miejsce?
Więcej informacji już wkrótce! Ale już teraz zarezerwujcie sobie czas w weekend 2-4 lutego.
Już otwarte!
Już teraz możesz przenieść się do wirtualnego świata, w którym możesz być kim chcesz! Nowootwarty park wirtualnej rzeczywistości znajdziecie w Millenium Hall na poziomie 2.
Walentynkowa Podróż we Dwoje
Zbliża się Dzień Zakochanych <3 może by tak zabrać swą Drugą Połówkę w Podróż Marzeń? I to całkiem za darmo! Wycieczka dla Dwóch osób do wygrania w Walentynkowym konkursie Millenium Hall!
Zimowe zajęcia dzienne w Fantazji
W Sali Zabaw dla Dzieci Fantazja w Millenium Hall w czasie ferii zimowych, od 29 stycznia do 9 lutego każdy dzień to nowe wyzwania i kreatywne zabawy. Od poniedziałku do piątku od godz. 7:30 do 16:00 na dzieci czeka dobra zabawa i inspirujące zajęcia dzienne.
 
2046 złotych na WOŚP
Cały dochód - czyli 2046 złotych, z lodowiska z dnia Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przekazany na Fundację Jurka Owsiaka! To wszystko dzięki Wam! Dziękujemy za wsparcie!
Spraw prezent swoim dziadkom!
Z pewnością każdy chce wynagrodzić swoim Dziadkom za ich miłość i ciepło. Już niedługo będzie ku temu okazja, ponieważ obchodzić będą swoje Święto. W Millenium Hall z tej okazji znaleźć można wyjątkowe prezenty!
Wspieramy WOŚP i neonatologię
Cały dochód z lodowiska z dnia 14 stycznia 2018 roku zosanie przekazany na 26. Finał WOŚP którego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.
Zobacz, kiedy na zakupy
W Święto Trzech Króli galeria handlowa będzie nieczynna. Zapraszamy natomiast na lodowisko, a także do KFC, Love Bar, McDonald's, Multikino i Pizza Hut.
Zapraszamy na lodowisko!
Kolejny zimowy sezon oznacza jedno - zimowe szaleństwo na lodowisku! Zapraszamy wszystkich wielbicieli jazdy na łyżwach 7 dni w tygodniu na Skwer Millenium Hall.
Prezent idealny!
Przedpłacona karta prezentowa to idealny prezent! Kartą Podarunkową można zapłacić we wszystkich sklepach na terenie Millenium Hall. Podarowana drugiej osobie daje jej ogromne możliwości wyboru. Finalnie otrzyma to, czego pragnie najbardziej!
6
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT