Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Biesiada dla całej rodziny!
W programie:
Koncert SAYES z "Must Be The Music", koncert THE FRIENDS, koncert "Największe przeboje 50-lecia Festiwalu w Opolu", oraz: pokazy żonglerki, studio kulinarne, konkursy z nagrodami, zabawy, malowanie twarzy, zabawy z klaunem, zjeżdżalnie, dmuchany plac zabaw, euro bungee.
Rozdajemy bilety za paragony
Mamy 2 rodzaje biletów do rozdania:
- BILET NA TRYBUNĘ ZACHODNIĄ o wartości 30 zł - by otrzymać bilet w prezencie wystarczy okazać w Punkcie Informacyjnym paragony za zakupy w Millenium Hall o wartości min. 200 zł
- BILET NA TRYBUNĘ WSCHODNIĄ o wartości 50 zł - by otrzymać bilet w prezencie wystarczy okazać w Punkcie Informacyjnym paragony za zakupy w Millenium Hall o wartości min. 300 zł
6 i 7 lipca 2013
Bezpieczne Wakacje w Millenium Hall to 2 dni nauki i zabawy dla dzieci i dorosłych.
spotkanie z Lidią Miś autorką książek dla dzieci
Wyprzedaż z premią!
Z Millenium Hall podczas wyprzedaży zyskujesz jeszcze więcej. Robiąc zakupy możesz odebrać bon na kolejne!
Nieogranczona Degustacja Win
Przestrzeń placu wypełnią domki winiarskie prezentujące wyroby ponad 30 winiarzy z Polski, Węgier i Gruzji. Co to oznacza? Nieograniczoną degustację win polskich, węgierskich i gruzińskich. Będzie można skosztować polskich regionalnych potraw, podkarpacką wołowinę oraz dorobek kuchni węgierskiej. Przez dwa dni na dużej scenie oprawę artystyczną zapewnią występy zespołów tanecznych i muzycznych a gośćmi specjalnymi festiwalu będą znani z muzycznego programu "Must Be The Music Tylko Muzyka" zespół MEGITZA oraz BUBLICZKI.
14 i 15 czerwca 2013
Największe dwudniowe muzyczne wydarzenie południowej Polski.
14 i 15 czerwca w Rzeszowie na placu eventowym Millenium Hall zagoszczą największe gwiazdy polskiego hip-hopu.
2013.05.27 - 2013.06.04
Maroko-  to niesamowite miejsce będzie można poznać dzięki Festiwalowi - Barwy Świata, który już 27 maja zagości w Millenium Hall. W ramach tego wydarzenia pojawi się targ marokański, który pozwoli nam w szczególny sposób obcować z niezwykła kulturą Maroka.
1, 2 czerwca - Dzień Dziecka
Koncert JULA odbędzie się 1 czerwca 2013r. o godz, 18 na Placu Eventowym Millenium Hall w ramach "Dzień Dziecka - Weekend Pełen Atrakcji"
Wydałeś właśnie 50 zł? Odbierz swój prezent - darmowy bilet na koncert!
2013.05.15 - 2013.05.31

Gino Rossi jest jedną z najlepiej rozpoznawanych i najwyżej ocenianych na polskim rynku marek, która zajmuje czołową pozycję w segmencie obuwia i akcesoriów z wyższej półki.

MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT