Pasaż, Galeria, Centrum Kulturalno - Handlowe Millenium Hall Rzeszów - Twoje miejsce w Rzeszowie! - AktualnościTwitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Zobacz, kiedy na zakupy
W Święto Trzech Króli galeria handlowa będzie nieczynna. Zapraszamy natomiast na lodowisko, a także do KFC, Love Bar, McDonald's, Multikino i Pizza Hut.
Zapraszamy na lodowisko!
Kolejny zimowy sezon oznacza jedno - zimowe szaleństwo na lodowisku! Zapraszamy wszystkich wielbicieli jazdy na łyżwach 7 dni w tygodniu na Skwer Millenium Hall.
Prezent idealny!
Przedpłacona karta prezentowa to idealny prezent! Kartą Podarunkową można zapłacić we wszystkich sklepach na terenie Millenium Hall. Podarowana drugiej osobie daje jej ogromne możliwości wyboru. Finalnie otrzyma to, czego pragnie najbardziej!
Świąteczne drzewko dla Was.
Czym byłyby święta bez pięknej choinki? Magicznej atmosfery z pewnością doda żywe drzewko, tym bardziej, że otrzymasz je od nas w prezencie. Tak po prostu, na święta. Do tego w puli prezentów znajdziecie zaproszenia na wystawę Eugeniusz.
Nauka poprzez zabawę!
Czy chcesz zobaczyć siebie w tysiącu odbić? Czy ciekawi Cię, jak wygląda serca od środka? Czy chcesz wyprodukować prąd siłą własnych mięśni, by zasilić żarówki w rowerze? Teraz to wszystko będzie możliwe w Centrum Nauki i Zabawy EUGENIUSZ!
Ulubieniec dzieci odwiedzi Millenium Hall
Ruch na biegunie północym spory bo już za kilka dni Mikołaj z prezentami przybędzie do Millenium Hall! 6, 9 i 10 grudnia będzie okazja spotkać tego starszego Pana w towarzystwie Śnieżynek na naszej mikołajkowej imprezie. Będzie dużo zabawy, eksperymentów no i oczywiście prezentów!
Spotkanie autorskie!
Już w niedzielę, 26 listopada o godz. 12 spotkanie z rosyjskim pisarzem Dmitrem Glukhovskim, autorem m.in. słynnej powieści "Metro 2033/2034/2035", która w Polsce.
Dzień wielkich wyprzedaży!
Łowc promocji szykujcie się bo ... nadciąga dzień wielkich wyprzedaży! Black Friday, to amerykańskie święto promocji, które zyskało zwolenników w Polsce. Przecież każdy chce kupić swoje upatrzone 'perełki' w dużo niższej cenie, a przy okazji zgarnąć niezłą nagrodę.
Czytam, bo lubię!
Pod koniec listopada w Millenium Hall odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych - Świąteczne Targi Książki. Już teraz miłośnicy książek mogą rezerwować termin na święto literatury w Rzeszowie. W programie wiele spotkań autorskich i książki w promocyjnych cenach!
11 listopada
11 listopada w Millenium Hall będzice mogli odbyć swój trening w Jatomi Fitness, obejrzeć film w Multikinie oraz zjeść coś smacznego w naszych restauracjach. Zobaczcie gdzie i w jakich godzinach.
 
Zawody rolkowe o randze 2 kubków
Po raz kolejny w Millenium Hall zobaczymy zmagania zawodników w Rzeszów Slalom Battle! Oficjalne zawody puchau świata World Slalom Series o randze 2 kubków odbędą się 18 i 19 listopada, na poziomie 0 obok Pizza Hut.
Klimat Brazylii w Millenium Hall
Chcesz poczuć ciepły klimat Brazylii i poznać tajniki Capoeira? Przyjdź na bezpłatne warsztaty Capoeira i kultury brazylijskiej w salonie Cuna w sobotę, 28 października. Start o godzinie 13:00.
4
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT