Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Pokaz i warsztaty modowe
13 kwietnia o godzinie 17:00 po raz kolejny zobaczyć będzie można niezwykłe kreacje uczniów Akademickiego Liceum Ogólnokształcęgo. Tegoroczna edycja inspirowana była "Alicją w Krainie Czarów".
Szybki PIT ponownie w Millenium Hall!
Czy wiesz, że podczas zakupów w Millenium Hall możesz rozliczyć swój PIT i to za darmo?
Wystarczy, że przyjdziesz 6 lub 7 kwietnia 2018 r. do Millenium Hall.
Wiosenne rabaty!
Przed nami 3 dni rabatów w Millenium Hall! Odśwież zawartość swojej szafy i przygotuj się na wiosnę za niewielką cenę!
Impreza biegowa w Rzeszowie
To już 11 edycja PKO Półmaratonu Rzeszowskiego, a 4 PKO Rzeszowskiej Sztafety Półmaratońskiej, której start odbędzie się jak co roku w Millenium Hall. Prawie 2.000 zawodników zmierzy się na dystansie 21,0975 km.
W sobotę jesteśmy otwarci krócej
Wielkanocne zakupy trzeba zaplanować nieco wcześniej, gdyż w sobotę pracujemy krócej a w Wielkanoc wcale. 
 
Mnóstwo kolorowej zabawy!
Przez cały weekend fantazyjne zabawy w Millenium Hall! Wiosenno świąteczne warsztaty plastyczne dla dzieci, plac zabaw, balonowe zoo i wiele animacji dla najmłodszych!
Rabaty, rabaty, rabaty!
zapraszamy na Weekend Zniżek z magazynami Avanti i Logo.
W najnowszych numerach tych magazynów znajdziecie wiele kuponów rabatowych do salonów w Millenium Hall. 
Kawiarnia z serca Londynu!
Na poziomie 0, obok salonu Zara, 20 marca otwarcie nowej kawiarni Costa Coffee. Kawiarnia z serce Londynu zachwyca najwyższą jakością kawy i gwarantuje niepowtarzalny smak w każdej kropli.
Salon medyczny w Millenium Hall
Już w kwietniu, na poziomie 2, otwarcie sklepu medycznego Orto-Res. W ofercie znajdziecie m.in. buty zdrowotne i wkładki ortopedyczne dla dzieci i dorosłych.
Gwiezdni Przybysze w Millenium Hall
Pachnąca niespodzianka na Dzień Kobiet od Gwiezdnych Przybyszów tylko 8 marca w Millenium Hall! A później zaskakujące historie opowiedziane za pomocą tańca w wykonaniu grupy Patman Crew.
Zawody w pływaniu i bieganiu
Po raz pierwszy w Millenium Hall odbędzie się jeden z etapów Aquathlonu. W sobotę, 10 marca zawodnicy zmierzą się w biegach na dystansie 500 m, 1000 m, 2 km, 3 km i 5 km. Po zawodach nastąpi dekoracja zwycięzców i wręczenie nagród.
Od 2 marca u nas!
W klubie znajdzie się klimatyzowana przestronna sala do zajęć fitness, siłownia, strefa funkcjonalna, strefa wolnych ciężarów, klatka do Cross Trainingu oraz sauny fińskie. Będzie tam również dedykowana sala do Power Bike – zajęć na rowerach stacjonarnych.
Oferta fitness to szeroki wybór zajęć grupowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Ogromną popularnością cieszą się zajęcia na trampolinach, Power Bike, Tabata, Cross Training, Zumba oraz zajęcia mentalne i prozdrowotne, takie jak Joga, Pilates i Zdrowy Kręgosłup.
4
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT