Pasaż, Galeria, Centrum Kulturalno - Handlowe Millenium Hall Rzeszów - Twoje miejsce w Rzeszowie! - AktualnościTwitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Kawiarnia z serca Londynu!
Na poziomie 0, obok salonu Zara, 20 marca otwarcie nowej kawiarni Costa Coffee. Kawiarnia z serce Londynu zachwyca najwyższą jakością kawy i gwarantuje niepowtarzalny smak w każdej kropli.
Salon medyczny w Millenium Hall
Już w kwietniu, na poziomie 2, otwarcie sklepu medycznego Orto-Res. W ofercie znajdziecie m.in. buty zdrowotne i wkładki ortopedyczne dla dzieci i dorosłych.
Gwiezdni Przybysze w Millenium Hall
Pachnąca niespodzianka na Dzień Kobiet od Gwiezdnych Przybyszów tylko 8 marca w Millenium Hall! A później zaskakujące historie opowiedziane za pomocą tańca w wykonaniu grupy Patman Crew.
Zawody w pływaniu i bieganiu
Po raz pierwszy w Millenium Hall odbędzie się jeden z etapów Aquathlonu. W sobotę, 10 marca zawodnicy zmierzą się w biegach na dystansie 500 m, 1000 m, 2 km, 3 km i 5 km. Po zawodach nastąpi dekoracja zwycięzców i wręczenie nagród.
Od 2 marca u nas!
W klubie znajdzie się klimatyzowana przestronna sala do zajęć fitness, siłownia, strefa funkcjonalna, strefa wolnych ciężarów, klatka do Cross Trainingu oraz sauny fińskie. Będzie tam również dedykowana sala do Power Bike – zajęć na rowerach stacjonarnych.
Oferta fitness to szeroki wybór zajęć grupowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Ogromną popularnością cieszą się zajęcia na trampolinach, Power Bike, Tabata, Cross Training, Zumba oraz zajęcia mentalne i prozdrowotne, takie jak Joga, Pilates i Zdrowy Kręgosłup.
Już od 2 lutego w Millenium Hall!
Już 2 lutego do Rzeszowa zawita szwedzki punkt widzenia na domowe przestrzenie!
Punkt Odbioru Zamówień IKEA – bo o nim mowa – otworzy się w Millenium Hall.
Co to dokładnie znaczy? Czym będzie to miejsce?
Więcej informacji już wkrótce! Ale już teraz zarezerwujcie sobie czas w weekend 2-4 lutego.
Już otwarte!
Już teraz możesz przenieść się do wirtualnego świata, w którym możesz być kim chcesz! Nowootwarty park wirtualnej rzeczywistości znajdziecie w Millenium Hall na poziomie 2.
Walentynkowa Podróż we Dwoje
Zbliża się Dzień Zakochanych <3 może by tak zabrać swą Drugą Połówkę w Podróż Marzeń? I to całkiem za darmo! Wycieczka dla Dwóch osób do wygrania w Walentynkowym konkursie Millenium Hall!
Zimowe zajęcia dzienne w Fantazji
W Sali Zabaw dla Dzieci Fantazja w Millenium Hall w czasie ferii zimowych, od 29 stycznia do 9 lutego każdy dzień to nowe wyzwania i kreatywne zabawy. Od poniedziałku do piątku od godz. 7:30 do 16:00 na dzieci czeka dobra zabawa i inspirujące zajęcia dzienne.
 
2046 złotych na WOŚP
Cały dochód - czyli 2046 złotych, z lodowiska z dnia Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przekazany na Fundację Jurka Owsiaka! To wszystko dzięki Wam! Dziękujemy za wsparcie!
Spraw prezent swoim dziadkom!
Z pewnością każdy chce wynagrodzić swoim Dziadkom za ich miłość i ciepło. Już niedługo będzie ku temu okazja, ponieważ obchodzić będą swoje Święto. W Millenium Hall z tej okazji znaleźć można wyjątkowe prezenty!
Wspieramy WOŚP i neonatologię
Cały dochód z lodowiska z dnia 14 stycznia 2018 roku zosanie przekazany na 26. Finał WOŚP którego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.
3
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT