Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Sephora Beauty Lab
Odwiedź Sephora Beauty Lab w Millenium Hall w dniach 27-30 września i podaruj sobie godzinę piękna!
Turniej tenisa stołowego
Przyjdź, potrenuj z mistrzem i zagraj w tenisa stołowego! 22 września, na poziomie 2 obok Calypso Fitness odbędzie się Turniej Gwiazd w tenisa, a także trening z Mistrzem, konkursy i zabawy.
The Best Life dla Zosi!
The Best Festiwal 2k18 w Millenium Hall! 15 września zagrają m.in. Z.B.U.K.U i Lasio Companija, a swoją metę na wózku inwalidzkim po 2500 km trasie wyprawy The Best Trip 2k18"W drodze po pomoc" będzie miał Adrian Beściak. Będzie koncertowo, a szczególnie charytatywnie.
Finałowy koncert na Skwerze
9 września, na koncertowej scenie Millenium Hall wystąpi finalista "The Voice of Poland" Michał Szczygieł. Startujemy o godzinie 18:30. Wstęp bezpłatny.
Przyjdź, usiądź i pobierz darmowy audiobook
Ławeczki w kształcie otwartej księgi? Tak! To dopiero początek tegorocznej przygody literackiej w Millenium Hall! Na zaczytanych ławeczkach można nie tylko usiąść i się zrelaksować, ale również pobrać za darmo audiobooka.
Obuwniczy zawrót głowy!
Uwaga uwaga! Powraca Wasza ulubiona akcja rabatowa - Polowanie na Buty! Szpilki, adidasy, kozaki i wiele więcej modeli przecenionych będzie nawet do 80%! Kiedy? 14 i 15 września!
Witaj szkoło!
Z nami do szkoły wrócicie przygotowani najlepiej jak się da! W pierwszy wrześniowy weekend w Millenium Hall odbędą się targi zajęć pozalekcyjnych, szkolna akcja rabatowa, gry i zabawy edukacyjne oraz występy artystyczne.
Rabaty z kuponami z magazynu Avanti i Logo
Lato powoli dobiega końca a wraz z końcem wakacji nadchodzi nowy rok szkolny i nowy sezon przepełniony pięknymi i równie nowymi kolekcjami! 
To doskonała okazja do uzupełnienia szafy bez rujnowania domowego budżetu a to za sprawą świetnych promocji! 
Gwiazda rock polo w Millenium Hall
Już 29 sierpnia na Skwerze zabrzmią takie hity jak "Miłość w Zakopanem", "Megiera" czy "Ty mała znów zarosłaś". Specjalnie dle Klientów Millenium Hall wystąpi największa polska gwiazda muzyki rock polo - SŁAWOMIR!
Piknik z debatą energetyczną
Czym jest zatrute powietrze i w jaki sposób można temu przeciwdziałać? Odpowiedź już w sobotę, 25 sierpnia podczas debaty "Energetyka kocha czyste powietrze". W trakcie pikniku warsztaty SmogLab, występ teatralny oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci.
Rajdowe emocje na Skwerze
Po raz kolejny na Skwerze Millenium Hall Ceremonia Startu 27. Rajdu Rzeszowskiego. Konferencja prasowa i oficjalny przejazd przez rampę 9 sierpnia od godz. 18:00.
Nowa odsłona Punktu Odbioru Zamówień IKEA
Masz w planach mały lub całkiem duży remont? A może szukasz inspiracji do zmiany wystroju wnętrza? Koniecznie odwiedź Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Millenium Hall i zobacz go w całkowicie nowej odsłonie! Na miejscu obejrzysz wybrane meble i pomysłowe rozwiązania z działów „kuchnia”, „sypialnia” oraz „pokój dzienny”.
3
 . . . 
MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT