Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Rzeszów Kocha Czyste Powietrze

Czym jest zatrute powietrze i w jaki sposób można temu przeciwdziałać? Odpowiedź już w sobotę, 25 sierpnia podczas debaty "Energetyka kocha czyste powietrze". W trakcie pikniku warsztaty SmogLab, występ teatralny oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci.
 
Na temat czym jest powietrze, w jaki sposób można  przeciwdziałać smogowi i jak ogrzewać dom lub mieszkanie w sposób przyjazny środowisku podebatujemy w towarzystwie przedstawicieli PGE S.A. ekspertów PKEE, Wicemarszałka i Wicewojewody Podkarpackiego oraz innych zaproszonych gości. To nie koniec przygotowanych atrakcji. Podczas pikniku odbędą się pokazy Smog Lab prezentujące szybkie parowanie gazowego azotu, szereg bardzo efektownych doświadczeń z dużą ilością białego dymu i bąbelków, z morzem piany oraz zasłoną dymną na czele. Do tego przedstawienie Teatru Kultureska, kącik dla dzieci, szycie maseczek antysmogowych oraz tworzenie dekoracji jak i biżuterii z użyciem plastikowych butelek.
 
 
 

MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT