Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Sephora Beauty Lab

Sephora Beauty Lab już w dniach 28 września - 1 października w Millenium Hall!
Sephora wraz z najlepszymi ekspertami partnerskich marek od lat pomoaga kobietom dobierać produkty do pielęgnacji oraz makijażu odpowiadające ich indywidualnym potrzebom. Z eksperckich spotkań warsztatowych skorzystało już ponad 30.000 Polek.
 
Teraz Ty podaruj sobie godzinę piękna, odwiedź Sephora Beauty Lab i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji pielęgnacyjno-makijażowych z ekspertami marek: Estée Lauder, Eisenberg, Benefit oraz Sephora Collection, a także z bezpłatnego malowania paznokci.
 
Podczas dwóch, wybranych przez Ciebie 30 minutowych konsultacji: pielęgnacyjnej oraz makijażowej, eksperci pomogą Ci skomponować Twój indywidualny, kompleksowy program piękna - a wszystko to w odstresowującej atmosferze dobrej zabawy i relaksu!
 
Czekają na Ciebie:
Dobrane próbki po każdej konsultacji, ekskluzywne prezenty do zakupów i rabat 20% na produkty marek biorących udział w Sephora Beauty Lab w Millenium Hall w Rzeszowie.
 
Zadzwoń i zapisz się już dziś! Z telefonów komórkowych: (12) 682 84 94 lub z telefonów stacjonarnych: 801 801 400 (opłaty naliczane według stawki operatora).


MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT