Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Dni Dziecka w Millenium Hall

Zbliża się najbardziej wyczekiwany dzień przez najmłodszych! A że my kochamy uszczęśliwiać Dzień Dziecka świętujemy nie przez jeden a aż trzy dni! Od 1 do 3 czerwca przygotowano wiele atrakcji.
 
PAINTBALL LASEROWY
1 czerwca na Skwerze Millenium Hall każde dziecko spróbować będzie mogło swoich sił w grze plenerowej. Nie potrzeba specjalnych umiejętności, wystarczy wygodny sportowy strój oraz chęć do zabawy! Laserowy paintball to gra zespołowa - możesz przyjść z grupą znajomych, jednak jeśli nie uda Ci się znaleźć kompana do gry nic nie szkodzi - do integracji będzie wiele innych dzieciaków :)
Chcesz zarezerwować termin dla swojej klasy bądź grupy znajomych? Napisz do nas na adres milleniumhall@milleniumhall.pl.
 
ŚWIAT DZIECKA
Centrum Zabaw Fantazja zadba o to, by 2 i 3 czerwca każde dziecko na swej twarzy miało uśmiech od ucha do ucha, a plac zabaw nie opuścił bez słodkiego upominku!
Boisko do piłki nożnej, koszykówki oraz tor do kręgli znaleźć będzie można w Dziecięcej Strefie Sportowej, natomiast poskakać w gumę, pokręcić hula-hop czy talerzami oraz puszczać wielkie bańki mydlane w Strefie Sprawnościowej. W Strefie Nauki Jazdy przejechać będzie można na hulajnodze  tor zgodnie z zasadami ruchu drogowego lub pokonać slalomem tor - jednak nie taki prosty bo z przeszkodami! Słońce, chmurki i zieloną trawkę lub na co wyobraźnia pozwoli namalować będzie można kredą w Strefie Artystycznej. Tam też malowanie twarzy oraz warsztaty plastyczne. Gry planszowe, kółko i krzyżyk w wersji olbrzymiej, klasy i twister w Strefie Planszówek z pewnością zainteresują niejednego. Czym byłby Dzień Dziecka bez Strefy Łasucha? Wata cukrowa, popcorn i lizaki otrzyma każde dziecko, które aktywnie spędzi z nami czas. Zabraknąć nie może placu zabaw, dmuchańców, animacji oraz pokazów. No i oczywiście Ciebie! :)
 
RABATY NA MODĘ DZIECIĘCĄ
Czy małe, czy duże - wszystkie dzieci kochają prezenty! Dzień Dziecka jest najlepszą okazją, by je uszczęśliwić. Przez trzy dni salony posiadające asortyment dziecięcy przeceniać będą ubrania, obuwie, akcesoria, książki oraz słodycze - wszystko dla naszych pociech! Z jakich specjalnych ofert będzie można skorzystać? Wkrótce się dowiesz!
 
 

MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT