Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Koncert Sławomira na Skwerze

„Miłość w Zakopanem”, „Megiera” czy „Ty mała znów zarosłaś” słyszał już każdy! Czy to na weselu, czy na Sylwestrze, czy w telewizji, czy też w radio. Niekwestionowanej gwiazdy muzyki rock polo nie mogło więc zabraknąć w Millenium Hall! Już 29 sierpnia na Skwerze, o godzinie 21:00 wystąpi wszystkim znany Sławomir ze swoimi największymi hitami!

Miliony odsłon na Youtubie i obecność na każdym weselu mówią same za siebie! Każde nowe jego dzieło wzbudza wiele emocji. Wielu z nas łapie się na tym, że chcąc nie chcąc nuci pod nosem jego utwory, a Zakopane stało się pierwszym na liście miastem w poszukiwaniu miłości. Przypadek? :) Fenomenem wkroczył do rozgłośni radiowych, i tak samo wkroczy na koncertową scenę na naszym Skwerze już 29 sierpnia! Tego nie można przegapić!

Bilety na koncert będzie można kupić w Punkcie INFO, w kwocie 25 zł za sztukę. Jednak dla Klientów Millenium Hall przygotowano niespodziankę! Wystarczy, że w dniach od 18 czerwca do 29 sierpnia dokonasz zakupów na terenie Centrum na kwotę min. 100 zł, a będziesz mógł skorzystać z promocji 2 w cenie 1. Dzieci do 8 roku życia pod opieką osoby dorosłej wstęp bezpłatny.
Ilość biletów ograniczona, tak więc do dzieła!

Regulamin dostępny w Punkcie INFO. 
 
 
 

MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT