Twitter
Instagram
YouTube
Google +
Pinterest

Zapisz się do newslettera
Największe lodowisko w centrum Rzeszowa!

Za oknem śnieg, mróz i lód - to znak, że pora już na łyżwy! Dla młodszych i starszych fanów sportów zimowych dostępne jest lodowisko na Skwerze Millenium Hall.  
Już od 7 grudnia 2016 wszyscy wielbiciele jazdy na łyżwach mogą korzystać z lodowiska w Millenium Hall. Do dyspozycji jest świeżo wyremontowany obiekt o powierzchni ok. 600 mkw, w nowej, świątecznej scenerii pod gołym niebem z girlandami świetlnymi. 
To jedyne prawdziwe a zarazem największe lodowisko w centrum Rzeszowa. Przez kilka dni skrupulatnie zamrażane cienkie warstwy lodu stworzyły odpowiednio gładką i zwartą powierzchnię dla wszystkich wielbicieli tego zimowego sportu.
 
Lodowisko czynne jest 7 dni w tygodniu przez cały sezon zimowy 2016/2017 w godz. od 10:00 do 21:00. W sąsiedztwie ogrzewanego ogródka zimowego do użytku została oddana szatnia, wypożyczalnia łyżew i tzw. „misie pomocnisie” ułatwiające jazdę na łyżwach dzieciom. W każdy zimowy weekend nie zabraknie również foodtracka a wraz z nim same pyszności z aromatycznym grzańcem, gorącą czekoladą i zapiekankami na czele!
 
Dla stałych Klientów mamy zimową niespodziankę!
Robiąc zakupy w Millenium Hall za min. 50 zł w prezencie można otrzymać wejściówkę na nasze lodowisko. Wystarczy okazać paragon za zakupy w Punkcie INFO.
Wejściówki są ważne od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-12:00 przez 7 dni od dnia otrzymania. Akcja trwa do wyczerpania puli wejściówek.
 
-------
Cennik:
Bilet wstępu na lodowisko: 7 zł/h
Szatnia - 2 zł
Wypożyczalnia - 5 zł
"Misie pomocnisie" ułatwiające jazdę najmłodszym - 6 zł
Rezerwacje grupowe i informacje: tel. 733 500 352
 
 
Zapisz

MILLENIUM HALL
Al. KOPISTO 1
RZESZÓW
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - sobota: 10.00 - 21.00
niedziela: 10.00 - 20.00
INFORMACJA
+48 17 77 00 700
informacja@milleniumhall.pl
© 2016 Millenium Hall Wszelkie prawa zastrzeżone - Centrum Kulturalno Handlowe. Pasaż Handlowy Rzeszów. Galeria Handlowa Rzeszów . Podkarpacie
O CENTRUM
ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE
KONTAKT